Printer Friendly Draw Sheets
Main
Round of 32Round of 16Quarter-FinalSemi-FinalFinalWinner
Marrinan - Stuart 
EV  9:00      C1
Crowley - Roppel 
 
 
 Marrinan - Stuart 
6-0, 6-0 
EV  10:00      R1
 
 Gunnison - Rafferty 
6-3, 6-3 
 
 
 
 
 Gunnison - Rafferty 
7-5, 6-2 
 
 
EV  11:00      
 
 
 
 Dolan - Doren 
6-3, 6-1 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Dolan - Doren 
7-6, 7-6 
 
 
 
 
 
 
MS  1:30      
 
 
 
 
 
 
 
 Faraci - Gallery 
4-6, 7-5, 10-5 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Faraci - Gallery 
6-3, 1-6, 14-12 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MS  2:30      
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Buggy - Perry 
6-2, 6-1 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
McGuire - Simms 
EV  9:00      C2
Gunnison - Rafferty 
 
Hessemer - Longmuir 
EV  9:00      C3
Burtelow - Reis 
 
 
 Burtelow - Reis 
6-1, 6-1 
EV  10:00      R2
 
 Dolan - Doren 
7-5, 6-0 
 
Dolan - Doren 
EV  9:00      C4
Orput - Sullivan 
 
Brady - Lagousakos 
GV  9:00      C5
10 Circolone - Titterton 
 
 
 Brady - Lagousakos 
6-3, 3-6, 10-5 
GV  10:00      R3
 
 Andrew - Pigott 
6-2, 6-1 
 
 
 
 
 Andrew - Pigott 
7-5, 1-6, 10-5 
 
 
GV  11:00      
 
 
 
 Faraci - Gallery 
6-2, 3-6, 10-6 
 
 
 
11 Andrew - Pigott 
GV  9:00      C6
12 Fragale - Salemi 
 
13 Faraci - Gallery 
GV  9:00      C7
14 Criswell - Richards 
 
 
 Faraci - Gallery 
6-1, 6-1 
GV  10:00      R4
 
 Ciaglo - Schafer 
6-3, 6-1 
 
15 Ciaglo - Schafer 
GV  9:00      C8
16 Bowie - Fairchild 
 
17 Desai - Newell 
IH  9:00      C9
18 Hartung - Soifer 
 
 
 Desai - Newell 
6-0, 6-0 
IH  10:00      R5
 
 Gust - Zimmermann 
6-1, 6-2 
 
 
 
 
 Gust - Zimmermann 
6-4, 6-2 
 
 
IH  11:00      
 
 
 
 Buggy - Perry 
7-5, 6-2 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Buggy - Perry 
6-1, 6-0 
 
 
 
 
 
 
MS  1:30      
 
 
 
 
 
 
 
 Gillman - Miller 
6-3, 6-7, 10-8 
 
 
 
 
 
 
 
19 Graham - Landry 
IH  9:00      C10
20 Gust - Zimmermann 
 
21 Malone - O'Brien 
IH  9:00      C11
22 Piccione - Rose 
 
 
 Piccione - Rose 
6-2, 6-1 
IH  10:00      R6
 
 Buggy - Perry 
6-1, 6-0 
 
23 Buggy - Perry 
IH  9:00      C12
24 Donohoe - Jiaras 
 
25 DiMeo - Sir 
WSM  9:00      C13
26 Scott - Spoeri 
 
 
 Scott - Spoeri 
6-3, 6-0 
WSM  10:00      R7
 
 Gillman - Miller 
6-1, 6-2 
 
 
 
 
 Gillman - Miller 
6-1, 6-0 
 
 
WSM  11:00      
 
 
 
 Ratkin - Sullivan 
6-1, 6-0 
 
 
 
27 Gillman - Miller 
WSM  9:00      C14
28 Healey - Stilp 
 
29 Ratkin - Sullivan 
WSM  9:00      C15
30 Lustig - Owens 
 
 
 Ratkin - Sullivan 
6-0, 6-4 
WSM  10:00      R8
 
 Aronin - Radner 
6-1, 6-2 
 
31 Elliott - Warren 
WSM  9:00      C16
32 Aronin - Radner 
 

Social

Find us on Facebook
Facebook
Join us on Twitter
Twitter
Check out our YouTube channel!
YouTube
Photos on Flickr
Flickr
Send us Feedback and Questions
Email Us